Vyhledávání


Budování studia 3. díl

22.07.2007 14:55

Vážení posluchači a také členové sdružení KLFREE NET,
po dlouhé době bychom Vám rádi přinesli nové informace týkající se našeho - Vašeho rádia KLFREE ONE. Jak možná někteří z našich stránek víte, koncem června tohoto roku se nám podařilo dovybavit hlavní vysílací studio profesionálním studiovým mikrofonem a mixážním pultem, což nám umožní zejména kvalitnější přípravu spotů a upoutávek, stejně jako zahájení vlastní dramatické tvorby v podobě četby na pokračování, jednodušších rozhlasových her (do projektu jsou zapojeni někteří herci z divadla V.A.D. Kladno) a v neposlední řadě možnost pořízení rozhovorů s pozvanými hosty bez obav z jejich celkového dojmu o "vybavenosti" rádia... Celé zařízení jsme pořídili z vlastních zdrojů, nezávisle na sdružení KLFREEnet a bez pomoci sponzorů. Kromě profesionálnějšího odbavování vysíláných pořadů se rozšiřuje také možnost spojení s posluchači v kontaktních pořadech a to např. pomocí programu Skype nebo mobilního telefonu.

Tímto však vývoj studia zdaleka nekončí. Jedná se spíše o základní vybavení pro podstatně lepší práci se zvukem a věříme, že se výsledek projeví i na Vašich "přijímačích".

Stále rozšiřujeme okruh našich spolupracovníků a z nových pořadů bychom rádi zminili především Libeček Dr. Macáka, který ze spřátelené sítě UNHfree připravuje Roman Macák a věnuje se neotřelé a rozhodně také netradiční české muzice. Do vysílání se vrátily Písničky na přáí a s nimi Honza Freedom, který Vám v minulosti přinesl exkluzivní reportáž ze Stanleyova poháru na Kladně nebo rozhovor se spisovatelkou Slávkou Kopeckou (obojí můžete najít v archivu na stránkách rádia).

Mezi novinky patří např. pořad zajímavostí a informací Poledníček (12:00 a 19:00) nebo aktuální zpravodajství Rozhlasové noviny vysílané každý den od 20 do půlnoci. Doufáme, že se nám po dohodě se sdružením KLFREEnet podaří rozjet pravidelné Novinky ze sdružení.

Spolupracovníků a aktivních lidí není nikdy dost a proto opět nabízíme každému možnost realizovat se v našem projektu, ať už vlastním pořadem nebo jinou činností. Aktuálně hledáme příjemné hlasy pro záznam nových znělek a spotů. Myslíte-li si, že můžete pomoci, piště na e-mail radio@klfree.net